Žiadosť o uverejnenie pro-life filmu "Unplanned" (Neplánované) v kinách

19.04.2019

Film "Unplanned" je veľkým krokom vpred smerom ku globálnemu povedomiu o hrôzach potratov.


Milióny ľudí na celom svete chcú sledovať tento film. Prosíme tých, ktorí stoja za týmto filmom, aby sa obrátili na distribútorov aj na Slovensku, aby sme si ho mohli pozrieť v kinách. Veríme, že film môže napomôcť k zvýšeniu povedomia o hrôze potratov v Slovenskej republike.


Dobrý deň,
úspešné uvedenie pro-life filmu "Unplanned" (voľný preklad: Neplánovane) prekonalo očakávania mnohých v USA, najmä kvôli kontroverznému predmetu filmu, ktorým je potrat.


Kliknite na obrázok nižšie pre pozretie si oficiálnej ukážky filmu v angličtine:
Film zarobil viac ako pätnásť miliónov dolárov v pokladniach kín už počas prvých dvoch týždňov od jeho premiéry. Je mimoriadne šokujúci. Razantne odsudzuje hrôzu potratov a obrovský potratový biznis, ktorého cieľom sú obrovské zisky.


https://www.citizengo.org/sk/lf/170076-ziadost-o-uverejnenie-pro-life-filmu-Unplanned-v-kinach


Premiére filmu predchádzala obťažujúca kampaň proti producentovi Pure Flix, dočasné zablokovanie oficiálneho Twitter účtu a systematické vyhýbanie sa reklamám alebo diskusiám v hlavných médiách. Médiá z veľkej časti odmietli propagovať film, ktorý napáda umelý potrat a jeho najväčšieho poskytovateľa na celom svete, ktorým je spoločnosť s názvom Planned Parenthood.


https://www.citizengo.org/sk/lf/170076-ziadost-o-uverejnenie-pro-life-filmu-Unplanned-v-kinach


Jedná sa o kvalitný celovečerný film, ktorý je hodný najlepších hollywoodskych filmov. Je o živote Abby Johnson, ktorá pracovala v pobočke nadnárodného potratára v Texase (USA). V roku 2009 sa stala pro-life aktivistkou, keď sledovala potrat vlastnými očami. Skúsenosť bola pre ňu tak traumatická, že jej názory na potraty sa obrátili o 180 stupňov. Odvtedy svoj život zasvätila boju proti Planned Parenthood, spoločnosti, pre ktorú pracovala, a boju za život vo všetkých jeho fázach.


Film sa začal priemietať 29. marca, na 1700 plátnach a obrazovkách v Spojených štátoch. Môžeme bez akýchkoľvek pochybností povedať, že "Unplanned" dosiahol už najväčší vplyv a najväčší dosah akéhokoľvek pro-life filmu v histórii.


Film "Unplanned" by sa mal dostať do kín aj v Kanade, ale výrobcovia sa stretli s problémami so sieťou kín Cineplex. Cineplex si uvedomuje, že verejný záujem na filme je veľmi vysoký, ale považujú ho za "kontroverzný", preto ho majú problém uverejniť.


Stojíme na strane producentov filmu "Unplanned", ktorých chceme podporiť a taktiež aj miestnych distribútorov aby priniesli tento dôležitý film na veľké plátna a obrazovky.


https://www.citizengo.org/sk/lf/170076-ziadost-o-uverejnenie-pro-life-filmu-Unplanned-v-kinach


Prosíme, podpíšte túto petíciu! Chceme ňou vyjadriť výrobcom a distribútorom filmu "Unplanned", že máme záujem o tento film na Slovensku.Zástupcovia našej organizácie CitizenGO sa stretnú s výrobcami, aby im doručili podpisy. Chceme ich povzbudzovať a podporovať v snahe premietať tento film v rôznych krajinách sveta. Môžete nám v tom pomôcť? Vďaka filmu "Unplanned" môžeme urobiť veľký krok smerom ku globálnemu povedomiu o hrôzach potratov.


Podpísať: https://www.citizengo.org/sk/lf/170076-ziadost-o-uverejnenie-pro-life-filmu-Unplanned-v-kinach


S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
Pavel Chvojka a celý tím CitizenGO